Wiedza nas bawi

Interaktywne i zabawne zajęcia dla dzieci

Co słychać na półkoloniach Lato Wiedzy 2016?

18.07.2016

Nauka na przestrzeni wieków, czyli czy Ziemia jest płaska?

Trwają półkolonie Lato Wiedzy 2016. W trakcie tegorocznych półkolonii dzieci odbywają podróż w czasie i odkrywają tajemnice nauki w różnych okresach historycznych.

W trakcie całego tygodnia Mali Naukowcy realizują serię eksperymentów naukowych, które pozwalają im dowiedzieć się, jak wyglądała nauka na przestrzeni wieków. Dzieci poznają życiorysy wielkich uczonych, takich jak Archimedes czy Kopernik, rozwiązują naukowe zagadki, odkrywają prawa fizyki, chemii i biologii i przede wszystkim - świetnie się bawią!

Dzięki eskapadom naukowym uczestnicy mogą nie tylko zgłębiać swoją wiedzę, ale także poznać nowe, niezwykłe miejsca na mapie naukowego Wrocławia. Podczas półkolonii odwiedzamy m.in Humanitarum, Uniwersytet Wrocławski i Muzeum Archeologiczne, gdzie bierzemy udział w niezwykle ciekawych spotkaniach i warsztatach.

Co robiliśmy w tym tygodniu? Sprawdźcie naszą fotogalerię! :-)

Pozdrawiamy

Zespół Fundacji Omniveda

Zapraszamy do kontaktu infopl@omniveda.com

Używamy plików cookie na tej stronie w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji tutaj.
cancel
helpline kroužky

W czym możemy pomóc?

Nie udało się przesłać formularza zgłoszeniowego? W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.:

Email: infopl@omniveda.com