Wiedza nas bawi

Interaktywne i zabawne zajęcia dla dzieci

Warsztaty


Jestem zainteresowany(a) wydarzeniem

Jeśli są Państwo zainteresowani tym wydarzeniem lub po prostu chcą uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt a odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości.

 

Przetwarzanie danych osobowych podanych w tym formularzu jest niezbędne do realizacji zamówienia. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

społeczność FUNDACJA OMNIVEDA, z siedzibą w ul. Jedności Narodowej 45b, 50-260 Wrocław, KRS: 0000516879, REGON: 022454451, NIP: 8943054947 (zwany dalej "Administratorem").

Zgadzam się, aby moje dane osobowe w zakresie: adres e-mail, które zostały podany w tej zgodzie był przetwarzany w celu wysyłania komunikatów handlowych przez okres trzech (3) lat, albo do cofnięcia niniejszej zgody.

Jestem świadomy prawa do odmowy zatwierdzenia i wycofania lub zmiany moich praw w dowolnym momencie, żądania od Administratora dostępu do moich danych osobowych dotyczących, ich poprawiania lub usuwania, lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawa do sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawa do przenoszenia danych.

Zapoznałem się z Polityką Prywatności.

Wyraźnie oświadczam, że jestem upoważniony do udzielenia tej zgody i mam ukończone 18 lat oraz że przekazując dane i inne informacje Administratorowi nie naruszyłem ogólnie obowiązujących przepisów prawa. Ponadto potwierdzam, że dane i inne informacje, które mu przekazałem, są prawdziwe.

Zapraszamy do kontaktu infopl@omniveda.com

Używamy plików cookie na tej stronie w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji tutaj.
cancel
helpline kroužky

W czym możemy pomóc?

Nie udało się przesłać formularza zgłoszeniowego? W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.:

Email: infopl@omniveda.com