Wiedza nas bawi

Interaktywne i zabawne zajęcia dla dzieci

Wystawa "EVS- another way of..."

21.05.2018

14 maja 2018 roku, w Centrum Sektor 3 przy ul. Legnickiej 65, miała miejsce wystawa fotografii zatytułowana "EVS- another way of...", której autorami byli nasi fantastyczni wolontariusze! Wystawa  stanowiła prezentację fotografii z prywatnych kolekcji Susi, Ilarii, Julii i Miguela, wykonywanych w trakcie całego pobytu na projekcie EVS. 

Wystawa miała charakter kameralnego spotkania, w trakcie którego można było pozyskać informacje na temat Wolontariatu Europejskiego (EVS) oraz dowiedzieć się więcej, jak dzięki niemu można odkryć nowy kraj, nowy język, ale także nowego siebie. 

Spotkanie było dodatkowo okazją do zdobycia ciekawych i praktycznych informacji od mentora i koordynatora projektu EVS, spróbowania specjałów kuchni włoskiej i hiszpańskiej przygotowanych przez wolontariuszy, a także wzięcia udziału w kilku eksperymentach naukowych. 

Film z wydarzenia dostępny jest na kanale Youtube Fundacji Omniveda pod tym linkiem.

 

Zapraszamy do kontaktu infopl@omniveda.com

Używamy plików cookie na tej stronie w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji tutaj.
cancel
helpline kroužky

W czym możemy pomóc?

Nie udało się przesłać formularza zgłoszeniowego? W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.:

Email: infopl@omniveda.com