Wiedza nas bawi

Interaktywne i zabawne zajęcia dla dzieci

Ruszyły zapisy na półkolonie Lato Wiedzy 2017!

01.06.2017

Tematem tegorocznej edycji półkolonii Lato Wiedzy są dzieje Ziemi.

W pierwszych dniach półkolonii Mali Naukowcy poznają cztery żywioły, które panowały na naszej planecie zanim pojawiło się na niej życie: ogień, ziemię powietrze i wodę. Po erze żywiołów przyjdzie czas na erę człowieka. Uczestnicy i uczestniczki stworzą modele ciała człowieka, wraz z funkcjonalnymi elementami jego budowy, takimi jak oczy, serce czy nerki! W dniach poświęconych erze techniki dzieci będą poznawać zdobycze współczesnej nauki, a także zbudują rakietę zdolną wznieść się na niewiarygodne wysokości! 

Lato Wiedzy – półkolonie dla dzieci w wieku 6-10 lat. Chcesz, by Twoje dziecko cieszyło się latem pełnym nowych doświadczeń, ciekawych eksperymentów i wycieczek edukacyjnych? Przyjdź i przekonaj się sam, jak  bardzo nauka może być zabawą!

Półkolonie Lato Wiedzy to nie tylko świetna zabawa, ale też duża dawka wiedzy przedstawiona w atrakcyjny sposób i utrwalana za pomocą interaktywnych metod. To kompleksowy program, na który składa się cykl powiązanych ze sobą doświadczeń naukowych, wypraw badawczych oraz gier i zabaw ruchowych. Dzięki temu Lato Wiedzy to nie zbiór przypadkowych eksperymentów, ale pełnowartościowa oferta, która znacznie zwiększa wiedzę i umiejętności uczestników, a jednocześnie pozwala ciekawie i pożytecznie spędzić wakacje w mieście. Cały program jest zbalansowany i dostosowany do potrzeb naszych uczestników, a jego realizacją zajmuje się wykwalifikowana kadra.

Dowiedz się więcej na temat półkolonii

CENA WYJŚCIOWA PÓŁKOLONII: 459 ZŁ/TURNUS
CENA WYJŚCIOWA DLA UCZESTNIKÓW KÓŁEK WIEDZA NAS BAWI: 419 ZŁ/TURNUS

KOSZT PÓŁKOLONII: 295 ZŁ!/TURNUS
DLA UCZESTNIKÓW KÓŁEK WIEDZA NAS BAWI: 270 ZŁ!/TURNUS 

Półkolonie Lato Wiedzy 2017 są dofinansowane przez PPG. 

%ODKAZ_PRIHLASIT_TABOR%

Zapraszamy do kontaktu infopl@omniveda.com

Używamy plików cookie na tej stronie w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji tutaj.
cancel
helpline kroužky

W czym możemy pomóc?

Nie udało się przesłać formularza zgłoszeniowego? W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.:

Email: infopl@omniveda.com