Wiedza nas bawi

Interaktywne i zabawne zajęcia dla dzieci

Ruszyły zapisy na nowy rok szkolny!

01.09.2015

Ruszyły zapisy na nowy semestr kół naukowych Wiedza nas bawi! Wejdź na naszą stronę internetową i zapisz się na zajęcia w wybranej przez Ciebie szkole. Na dzieci czeka seria zupełnie nowych eksperymentów naukowych!

KOŁA NAUKOWE WIEDZA NAS BAWI - SZKOŁY PODSTAWOWE

Koła naukowe Wiedza nas bawi stworzono z myślą o dzieciach w wieku 6-12 lat. Zajęcia wprowadzają je do takich dziedzin nauki jak: chemia, biologia, fizyka i astronomia czy nauki o Ziemi. W trakcie kółek dzieci pod okiem wykwalifikowanych fachowców samodzielnie wykonują eksperymenty naukowe. 

Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej Fundacji.

ZAPISZ SIĘ NA KÓŁKA

 

KOŁA NAUKOWE WIEDZA NAS BAWI - PRZEDSZKOLA

Od tego roku koła naukowe Wiedza nas bawi realizowane są także w przedszkolach! Interaktywny i ciekawy program dostosowany jest do wieku oraz potrzeb przedszkolaków, dzięki czemu dzieci zgłębiają tajemnice nauk ścisłych już od najmłodszych lat!

Jeśli chcesz, aby nasze zajęcia były prowadzone także w Twoim przedszkolu, skontaktuj się z nami: infopl@omniveda.com.

Zapraszamy do kontaktu infopl@omniveda.com

Używamy plików cookie na tej stronie w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji tutaj.
cancel
helpline kroužky

W czym możemy pomóc?

Nie udało się przesłać formularza zgłoszeniowego? W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.:

Email: infopl@omniveda.com