Wiedza nas bawi

Interaktywne i zabawne zajęcia dla dzieci

Jesteśmy partnerem w wymianie młodzieżowej na Litwie

15.08.2016

Projekt "Feed the body, heal the soul" to wymiana młodzieżowa, organizowana w dniach 15 - 23 sierpnia, w urokliwej miejscowości Panošiškės na Litwie. W wymianie bierze udział młodzież z Polski, Litwy, Łotwy i Serbii.
Tematem wymiany jest zdrowy tryb życia i zdrowe odżywianie. W trakcie tygodniowego pobytu uczestnicy i uczestniczki wezmą udział w bogatym i zróżnicowanym programie, obejmującym m.in. warsztaty prowadzone przez specjalistów, dyskusje z rówieśnikami, różnorakie prezentacje, pracę indywidualną i w grupach, dzięki czemu zdobędą użyteczne informacje o tym, jak rozpocząć (lub kontynuować) prowadzenie zdrowego trybu życia, ale także będą mieli możliwość dzielenia się swoją wiedzą na ten temat. W trakcie całego tygodnia uczestnicy i uczestniczki zrobią wiele dobrego nie tylko dla swojego ciała (w programie m.in. nauka zdrowego gotowania, wyznaczanie BMI, poznawanie wartości odżywczych poszczególnych produktów żywnościowych, sesje jogi czy pilatesu), ale także dla swojego umysłu. Nauczą się jak dbać o swoje dobre samopoczucie, regulować stres i napięcie, jak skutecznie wypoczywać i budować poczucie pewności siebie. Uczestnicy i uczestniczki będą też mieli możliwość podzielenia się własnymi pomysłami na aktywne i pożyteczne spędzanie czasu wolnego i prowadzenie zdrowego trybu życia, organizując sesje i warsztaty dla swoich rówieśników.
Wymiana organizowana jest w niewielkiej litewskiej wiosce położonej malowniczo w otoczeniu pięknej przyrody, co zapewni uczestnikom i uczestniczkom możliwość wyciszenia się, skupienia, ale również uprawiania różnorakich sportów takich jak piłka nożna, siatkówka czy kajakarstwo. Ciekawostką jest to, iż zdrowe i odżywcze posiłki przygotowywane będą na miejscu przez samych uczestników, co dodatkowo umożliwi im poznawanie różnorodnych smaków i aromatów pochodzących z różnych krajów.
Projekt finansowany jest ze środków programu Erasmus +.

Fot. www.dalgedusodyba.lt/

Zapraszamy do kontaktu infopl@omniveda.com

Używamy plików cookie na tej stronie w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji tutaj.
cancel
helpline kroužky

W czym możemy pomóc?

Nie udało się przesłać formularza zgłoszeniowego? W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.:

Email: infopl@omniveda.com