Wiedza nas bawi

Interaktywne i zabawne zajęcia dla dzieci

EVS: Dzień Edukacji "Foreign language day" w SP74

14.05.2018

Trudno w to uwierzyć, ale wolontariusze projektu EVS "Education is fun!" są z nami już prawie pół roku! Ilaria, Susi, Julia i Miguel współpracują z uczniami i uczennicami Szkoły Podstawowej nr 74: prowadzą zajęcia z eksperymentów naukowych, języków obcych, zajęcia z muzyki, sztuki i sportu.

Współrealizują również organizowane przez szkołę wydarzenia. 9 maja 2018 roku wolontariusze współorganizowali Dzień Edukacji pod hasłem "Foreign Language Day". Zadaniem wolontariuszy było przygotowanie sal tematycznych (włoskiej i hiszpańskiej), w których na dzieci czekały gry, zabawy, prezentacje i quizy. Wspólnie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 74 zaśpiewali też polsko-hiszpańską piosenkę, przy akompaniamencie gitary Miguela. Sala gimnastyczna była wypełniona po brzegi, nic więc dziwnego że wolontariusze mieli lekką tremę ;-)

Relacja z wydarzenia jest dostępna pod tym linkiem.

  

 

Zapraszamy do kontaktu infopl@omniveda.com

Używamy plików cookie na tej stronie w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji tutaj.
cancel
helpline kroužky

W czym możemy pomóc?

Nie udało się przesłać formularza zgłoszeniowego? W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.:

Email: infopl@omniveda.com