Wiedza nas bawi

Interaktywne i zabawne zajęcia dla dzieci

Referencje - Opinie rodziców - kroužky

KOŁA NAUKOWE WIEDZA NAS BAWI

5.10.2016

Syn bardzo był zadowolony po pierwszej lekcji pokazowej.Będzie uczestniczył w pozostałych zajęcia.
Mama Arka z SP 1

25.05.2015

Dla ciekawych świata dzieci - super zajęcia. Dla tych, które wchodzą w świat doświadczeń i dla tych, które już eksperymentowały.
Mama Mariusza  z SP 50
 

12.03.2015

Uważam, że jest to bardzo fajny sposób na przekazanie wiedzy. Dzieci chętnie uczestniczą w tych zajęciach i później w domu pokazują czego się dowiedziały. Nauka lepiej ''wchodzi'' przez zabawę i tak trzymać.
Mama Nadii z SP 78

23.12.2014

Dzień dobry,
bardzo lubimy państwa zajęcia,
proszę o zapisanie syna na II semestr
Mama Mateusza z SP 25

25.11.2014

Mateusz jest bardzo zadowolony z zajęć i myślę, ze w przyszłym semestrze będzie chciał dalej w nich uczestniczyć.
Mama Mateusza z SP 109


25.11.2014

Magda jest naprawdę bardzo zadowolona i na pewno w 2 semestrze też chce uczestniczyć w zajęciach. Mam nadzieje ze 2 półroczu będzie kontynuacja.
Mama Magdy z SP 82

3.11.2014

Synek jest już po pierwszych zajęciach wtorkowych i bardzo mu się podobało. W związku z tym chciałabym zapisać syna na kolejny semestr.
Mama Bartosza z SP 28
 

22.10.2014

Synek był na pierwszym spotkaniu i jest zachwycony.
(…) Chciałabym zgłosić uczestnictwo syna w zajęciach.
Mama Maksymiliana z SP 10

 

PÓŁKOLONIE LATO WIEDZY

15.07.2016

Moja córka już po pierwszym dniu powiedziała, żebym ją już na przyszły rok zapisała ja☺ zapiszemy się także na zajęcia od września.

7.08.2016

Czy polecilibyśmy półkolonie naszym znajomym? Zdecydowanie tak. W naszym przypadku wybraliśmy półkolonie nie ze względu na konieczność zapewnienia dziecku jakiejkolwiek opieki w wakacje, tylko z wyboru - jako alternatywa dla wakacji "na podwórku", ponieważ mieliśmy dobre doświadczenia z kółka naukowego prowadzonego w naszej szkole. Program ciekawy i dziecko zadowolone, cena bardzo przystępna jak na rynek wrocławski.

14.08.2015

Dziecko jest bardzo zadowolone z pobytu na półkolonii. Najbardziej podobały mu się eksperymenty z wodą. Nie ma rzeczy, z których było niezadowolone. Uważam, że nic nie należy zmieniać. Zajęcia dla dzieci są ciekawie zorganizowane. Wyjścia w teren bezpieczne i dają dzieciom pogląd na różnorodność świata.
Wrocław, Półkolonia w SP 90

14.08.2015

Moje oczekiwania zostały spełnione w 150%. Wszystko bardzo się podobało. Ciekawe doświadczenia, świetne wycieczki, fantastyczni koledzy i koleżanki, profesjonalna opieka. Oczywiście poleciłabym półkolonie znajomym, bo to świetnie spędzony czas!
Wrocław, Półkolonia w SP 90

25.07.2015

Oczekiwałam, by moje dziecko spędziło czas na ciekawych zajęciach – nie nudząc się, robiąc coś innego niż na co dzień. Moje oczekiwania zostały jak najbardziej spełnione. Jego opinie: „Najbardziej podobały mi się całe półkolonie. Wszystko było bardzo ciekawe!”. Poleciłabym półkolonie Lato Wiedzy swoim znajomym. Jest to dobra alternatywa wobec niemożliwości wyjazdu w czasie wakacji. Dziecko pracujących rodziców nie nudzi się, uczy się nowych, ciekawych rzeczy wspólnie z rówieśnikami.
Wrocław, Półkolonia w SP 76

25.07.2015

Dziecko jest zadowolone. Podobały mu liczne zabawy, wyjście do ZOO i rejs statkiem.
Wrocław, Półkolonia w SP 76

25.07.2015

Moje oczekiwania zostały spełnione. Najbardziej podobały się dziecku wycieczki, eksperymenty, opieka nad nasionkami i samodzielne, systematyczne uzupełnianie kart obserwacji. Poleciłabym półkolonie Lato Wiedzy swoim znajomym.
Wrocław, Półkolonia w SP 76

25.07.2015

Świetny program i ciekawa formuła.
Wrocław, Półkolonia w SP 76

25.07.2015

Oczekiwaliśmy bezpiecznego i edukacyjnie spędzonego czasu przez nasze dziecko. Nasze oczekiwania zostały jak najbardziej spełnione. Widać, że nasze dziecko było bardzo zainteresowane zajęciami  prowadzonymi w ciągu tych 5 dni. Najbardziej podobały się wyjścia w teren (Uniwersytet Wrocławski, ZOO, rejs statkiem, wizyta w Zakładzie Produkcji Wody Grobla). Dziecko nie było w stanie podać co najmniej mu się podobało, twierdzi, że wszystko było OK.
Wrocław, Półkolonia w SP 76

25.07.2015

Poleciłabym Półkolonie, ponieważ dzieci były bardzo zadowolone, z radością na nie chodziły i dowiedziały się wielu nowych rzeczy. Najbardziej podobały im się wycieczki i eksperymenty z masą.
Wrocław, Półkolonia w SP 76

25.07.2015

Poleciłabym półkolonie Lato Wiedzy znajomym ze względu na zdobycie wiedzy i naukę nowych rzeczy oraz przemiłe Panie.
Wrocław, Półkolonia w SP 76

25.07.2015

Na półkolonii dziecku najbardziej podobały się wycieczki w teren i wszystkie atrakcje z tym związane, choć zajęcia w szkole, zdaniem dziecka, również były ciekawe i atrakcyjne. Poleciłabym półkolonie Lato Wiedzy swoim znajomym, bo warto ze względu na całokształt.
Wrocław, Półkolonia w SP 76

17.07.2015

Miła atmosfera i organizacja zgodna z programem. Córka nauczyła się wiele ciekawych „rzeczy”, czym chętnie dzieliła się z domownikami. Zdobyte umiejętności moja córka również wykorzystywała na co dzień. Jako rodzic jestem zadowolona z przeżyć i przebiegu półkolonii, głównie ze względu na wyrażane zadowolenie z uczestnictwa w nich mojego dziecka.
Mama Ali, Wrocław, Półkolonia w SP 23

17.07.2015

Jesteśmy miło zaskoczeni sposobem organizacji półkolonii i połączeniem nauki z zabawą. Było SUPER!
Szymon W. z rodzicami, Wrocław, Półkolonia w SP 23

 

Zapraszamy do kontaktu infopl@omniveda.com

Używamy plików cookie na tej stronie w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji tutaj.
cancel
helpline kroužky

W czym możemy pomóc?

Nie udało się przesłać formularza zgłoszeniowego? W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.:

Email: infopl@omniveda.com