Wiedza nas bawi

Interaktywne i zabawne zajęcia dla dzieci

FAQ

Jak zapisać się na kółko?

Na stronie www.wiedzanasawi.pl wybierz zakładkę Lokalizacje i rejestracja (przycisk w prawym górnym rogu strony) oraz typ zajęć, a następnie postępuj według wskazówek. Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji.

Kiedy zapłacić za zajęcia?

W przypadku, kiedy kółko nie uzyskało jeszcze minimalnej ilości uczestników potrzebnej do jego uruchomienia, otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację bez informacji o płatności. Informacja ta zostanie przesłana na Państwa konto niezwłocznie po zebraniu minimalnej wymaganej liczby uczestników zajęć.

W przypadku, kiedy kółko uzyskało minimalną liczbę zainteresowanych i można je utworzyć w danej szkole, otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację wraz z informacją o płatności.

Jaki jest koszt zajęć?

Koszt zajęć różni się w zależności od szkoły oraz długości realizowanego semestru (może być to 10 lub 14 lekcji, w wyjątkowych przypadkach także inna ilość zajęć). Aby sprawdzić wysokość opłaty za kółka naukowe należy przejść do zakładki Lokalizacje i rejestracja na naszej stronie internetowej i wybrać z listy dostępnych szkół interesującą Państwa placówkę. Po kliknięciu na przycisk zapisz się wyświetlany jest formularz rejestracyjny oraz wysokość opłaty za uczestnictwo, a poniżej - harmonogram zajęć.

Czy można się dopisać do kółka, jeśli zajęcia już się rozpoczęły?

Tak, zapisy na kółko trwają przez cały semestr. Opłatę za pozostałe zajęcia można uregulować do końca semestru. Opłata jest naliczana wg zapisów zawartych w punkcie V regulaminu kół naukowych Wiedza nas bawi.

Nasze dziecko chodzi do zerówki. Czy może uczęszczać na zajęcia?

Kółka Wiedza nas bawi to cotygodniowe spotkania trwające 60 minut. W ich trakcie dzieci pracują w niewielkich, kilkuosobowych zespołach, w których realizują eksperymenty naukowe. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów od pierwszej klasy szkoły podstawowej, głównie ze względu na to iż potrafią one już samodzielnie pracować i wykonywać polecenia, a także odnaleźć się w proponowanej przez nas formule zajęć. Jest to jednakże kwestia bardzo indywidualna, dlatego też pozostawiamy to Państwa decyzji. Mamy wielu pierwszoklasistów-sześciolatków na naszych zajęciach.

Jak przebiegają zajęcia?

Lektor wprowadza dzieci do tematyki zajęć, sprawdza ich wiedzę w zakresie danego tematu, następnie dzieli je na mniejsze grupy, przydziela im role i rozpoczyna się praca nad eksperymentami.

Termin zajęć w szkole, do której uczęszcza moje dziecko nam nie odpowiada/ w naszej szkole kółka się nie odbywają – czy moje dziecko może uczęszczać na kółko do innej szkoły?

Jak najbardziej. Lektor zawsze odbiera dzieci w ustalonym czasie ze świetlicy szkolnej, a po zakończeniu zajęć odprowadza je w to samo miejsce. Rodzic może także przyprowadzić dziecko bezpośrednio do sali, w której prowadzone są zajęcia.

Przepadły nam jedne zajęcia, czy można je jakoś odrobić?

Odrobienie zajęć jest możliwe w innym klubie prowadzonym w danej szkole lub w innej szkole, w której odbywają się dane zajęcia.

Jakich narzędzi używacie, z jakimi substancjami i materiałami pracujecie, gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się w standardowej sali szkolnej. Korzystamy z łatwo dostępnych materiałów, takich jak patyczki, balony, mąka, ocet, magnesy, barwniki spożywcze. W trakcie zajęć dzieci nie mają bezpośredniego kontaktu z niebezpiecznymi substancjami.

Czy zajęcia są interesujące także dla dziewczynek?

Oczywiście, mamy wiele zadowolonych uczestniczek i absolwentek naszych kółek, co można zobaczyć w galerii.

Braliśmy udział w zajęciach w minionym roku szkolnym, czy kolejne kółko będzie obejmowało ten sam materiał?

Na każdy kolejny rok szkolny Fundacja Omniveda przygotowuje dwa semestry nowych zajęć.

Zapraszamy do kontaktu infopl@omniveda.com

Używamy plików cookie na tej stronie w celu świadczenia usług i analizy ruchu. Przeglądając tę witrynę, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji tutaj.
cancel
helpline kroužky

W czym możemy pomóc?

Nie udało się przesłać formularza zgłoszeniowego? W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.:

Email: infopl@omniveda.com